Paskelbta

Ar oro kondicionierius tinka alergiškiems žmonėms?

Pasaulyje vis daugėja alergiškų žmonių, todėl dažnai sulaukiame klausimo – ar oro kondicionierius jiems yra tinkamas? Atsakome, kad TAIP! Tinkamai naudojamas oro kondicionierius suteikia galimybę net pagerinti patalpų oro kokybę.

Saugus patalpų vėsinimas alergiškiems žmonėms

Oro kondicionavimo sistema yra visiškai saugi žmonėms, kurie kasdien kovoja su alergijos simptomais. Šis įrenginys ne tik vėsina patalpas. Jis turi daug papildomų funkcijų, kaip pavyzdžiui oro valymas ir sausinimas. Oro kondicionierius šalina iš patalpų perteklinę drėgmę, taip užkirsdamas kelią pelėsio ir kenksmingų mikroorganizmų dauginimuisi. Papildomai integruoti filtrai pašalina tokius mikroorganizmus, kaip: žiedadulkės, dulkės, dulkių erkutės, bakterijas ir virusus. Svarbiausiu aspektu yra tinkama oro kondicionieriaus priežiūra. Reikia nepamiršti valyti filtrus ir kartą metuose atlikti techninį aptarnavimą.

Neįkainojama pagalba ištisus metus

Pavasarį ir vasarą atidarinėjant langus į patalpas patenka ne tik grynas lauko oras, bet ir žiedadulkės ir kiti alergenai. Oro kondicionierius susidoros su alergenais ir užtikrins kokybišką orą. Žiemą oro kondicionierių galima naudoti, kaip papildomą šilumos šaltinį, todėl šis sprendimas aktualus visais metų laikais.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 608 94 666
El.paštas: info@specdarbai.lt