Apie mus

UAB „City-Line LT“ – nuo 2006-ųjų metų visoje Lietuvoje dirbanti įmonė, kuri specializuojasi tobulo mikroklimato kūrimo sferoje. Ilgametė patirtis, inovatyvumas, lankstumas ir noras maksimaliai atitikti klientų lūkesčius – jų kasdienybė, tad rinkitės profesionalus, kuriems svarbus kiekvienas klientas, jo lūkesčiai ir galimybės.

Your image description

UAB „City-Line LT“ teikiamos paslaugos ir produktai:

 1. Šilumos siurbliai oras-oras ir oras-vanduo.
 2. Multi Split sistemos.
 3. Oro vėdinimo, kondicionavimo, rekuperavimo įranga bei priedai.
 4. Oro kondicionavimo sistemos, rekuperavimo sistemų bei vėdinimo sistemų montavimas, įrengimas ir priežiūra.
 5. Oro sausintuvai ir oro drėkintuvai.
 6. Įrangos projektavimo, komplektavimo bei aptarnavimo darbai.
 7. Konsultavimas įvairiais klausimais.

Prisitaikant prie klientų poreikių, labai greitai teikiamos visos reikalingos paslaugos. Siūloma tiek įranga, tiek jos montavimas bei priežiūra, kad ji veiktų be jokių nesklandumų, tarnautų ilgai, džiugintu jos tobulu mikroklimatu namuose.

Viskas – vienoje vietoje, kad Jums būtų gera gyventi!

UAB „City-Line LT“ – Jūsų komforto kūrėjas!

 • Įmonė ne tik kokybiškai atlieka paslaugas, tačiau efektyviai reaguoja į kiekvieną užklausą, kadangi puikiai supranta, kaip norisi kuo greičiau gyventi tobuluose namuose. Ne tik efektyviai gausite atsakymus į Jums iškilusius klausimus, tačiau užsisakyta įranga bus labai greitai sumontuota. Per vasaros sezoną darbuotojai sumontuoja vidutiniškai net 500 oro kondicionierių, tad įmonė taupo Jūsų laiką.
 • UAB „City-Line LT“ bendradarbiauja tik su gerą reputaciją turinčiomis įmonėmis, kurios taip pat stengiasi dėl savo klientų ir siekia pagerinti jų gyvenimo kokybę maksimaliai greitai ir maksimaliai geriausiai.
 • UAB „City-Line LT“ – „Stipriausi Lietuvoje 2014“ ir „Stipriausi Lietuvoje vadovai 2014“. Pripažinimas – geriausias įrodymas, kad paslaugos suteikiamos kokybiškai, o kiekviena situacija vertinama labai lanksčiai bei operatyviai. Tai – ne tik komplimentai, tačiau taip pat ir didelis įsipareigojimas, kadangi gavus sertifikatą įmonė turi dar labiau stengtis, kad pranoktų ne tik kitus, tačiau ir save pačią.
 • Paslaugos suteikiamos konkurencingomis kainomis, tad rinkitės kokybę, kuri leis Jums gyventi patogiai be didelių išlaidų.
 • Greitesniam pasirinkimui ir apsisprendimui – teikiamos nemokamos konsultacijos. Natūralu, kad daugelis žmonių, kurie nedirba šioje sferoje, paprasčiausiai neišmano detalių. O smulkmenos ir kuria visumą, tad kuo daugiau žinosite – tuo bus paprasčiau pasirinkti.
 • Įmonė yra apdovanota sertifikatais, kurie įrodo jos kruopštų ir atsakingą darbą, lojalumą savo klientams bei partneriams, žinoma, tinkamą prisitaikymas prie skirtingų klientų poreikių: ISO 1901, kuris įrodo įmonės siekį tenkinti klientų poreikius bei įsipareigojimus, ISO 14001 sertifikatas parodo, kad įmonės organizacijos aplinkos sistema patikrinta ir atitinka visus reikalavimus, žinoma, OHSAS 18001 – tarptautinis standartas, kuris apibrėžia įmonės gebėjimą tinkamai pasirūpinti savo darbuotojais, jų sauga.

UAB „City-Line LT“ – tai profesionalumas, kuris prieinamas kiekvienam. Tegul Jūsų namai būna jaukiausia, maloniausia, šilčiausia bei Jūsų odai palankiausia vieta.