Paskelbta

4 priežastys, kodėl verta namuose turėti oro kondicionierių

Oro kondicionieriai, tai puikus vėsinimo sprendimas. Tie, kurie jau ne vienerius metus džiaugiasi įranga supranta, kad nedidelė investicija kardinaliai pagerina gyvenimo kokybę. Jeigu vis dar svarstote dėl šio įrenginio pasirinkimo, žemiau pateikiame keturias priežastis, kodėl verta jį įsigyti.

1.     Karštis – mažina produktyvumą

Tinkamas mikroklimatas, kuris atitinka organizmo poreikius padeda kur kas našiau atlikti užduotis bei susikaupti. Visi puikiai žino, kad didelė kaitra labai blogina darbingumo kokybę. Norisi miego, žmogus dažnai tampa vangus, o dėl to jam paskirtos darbo užduotys – nepadaromos laiku.

2.     Perkaitimas – didelė problema sveikatai

Ne ką mažiau svarbus tinkamas mikroklimatas ir dėl to, kad didelė kaitra gali sukelti įvairias sveikatos problemas, kurios labiausiai kenkia vaikams bei senyvo amžiaus asmenims. Remiantis UAB „Infraplanas“ atliktu tyrimu apie klimato kaitos keliamas grėsmes žmonių sveikatai – nustatytos tam tikros ligos ir sveikatos sutrikimai, kurie dažniausiai pasitaiko dėl per didelės kaitros.

 • kvėpavimo sistemos ligos;
 • kraujotakos sistemos ligos;
 • lytinės ir šlapimo sistemos ligos;
 • tam tikri psichikos ir elgesio sutrikimai;
 • cukrinis diabetas;
 • galimi paskendimai;
 • žarnyno infekcijos;
 • šilumos smūgis;
 • odos ligos;
 • akių jautrumas;
 • ir t.t.

Pasaulio sveikatos organizacija akcentuoja, kad kaitriomis dienomis labai svarbu pasirūpinti priemonėmis, kurios gali padėti išvengti kaitros namuose. Tai yra, pirmiausia, oro kondicionieriai (kurių temperatūra turėtų būti ne mažesnė nei keli laipsniai lyginant su lauko oro temperatūra).

3.     Geresnė oro kokybė

Ar oro kondicionieriai gerina oro kokybę patalpoje? Tikrai taip! Sistemos ne tik vėsina orą, tačiau taip pat ir valo. Tokiu atveju oras yra filtruojamas ir taip pašalinami alergenai, kurie gali sukelti kvėpavimo takų problemas, akių jautrumą, slogą ir panašiai. Dėl to oras namuose ne tik tampa švaresnis, tačiau ir gaivesnis.

4.     Geresnis miegas

Būtinai reikia paminėti, kad kaitriose patalpose miego kokybė bus kur kas blogesnė. Specialistai ne tik vasaromis, tačiau visus metus siūlo  miegamuosiuose palaikyti iki poros laipsnių žemesnę temperatūrą nei kitose patalpose. Taip bus galima džiaugtis kur kas geresne miego kokybe. Vasaromis, kai namuose yra karšta – išsimiegoti tampa ne tik sunku, tačiau dažnai ir neįmanoma.  Dėl to kita diena tampa ne tik neproduktyvi, tačiau žmogus jaučiasi pavargęs, dėl to kyla tiek fizinės, tiek psichologinės problemos.

Supratus, kad oro kondicionieriai yra svarbūs ir pradėjus jų ieškoti – visada siūlome tartis su specialistais, kurie įvertinę kiekvieno kliento asmeninius poreikius ir būsto charakteristikas pasiūlo tokią įrangą, kuri tinka labiausiai. Juk šiuo metu pasiūla – labai plati.

Galiausiai, svarbu ne tik įsigyti tinkamą oro kondicionierių, tačiau ir pasirūpinti jo montavimu. Darbus svarbu palikti specialistams, kurie montuoja kasdien, tad ne tik žino kaip profesionaliai žingsnis po žingsnio atlikti darbus, tačiau ir geba įvertinti galimas rizikas bei teikia garantijas darbams. Visa tai – galimybė būti ramiu, kad sistema veiks ne tik našiai, tačiau ir ekonomiškai. Venkite meistrų, kurie siūlo montavimo paslaugas pigiau. Deja, dažnai tai reiškia netinkamai atliktus darbus, kurie ne tik neatitinka sistemos poreikių, tačiau ir nepatenkina žmonių lūkesčių.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 608 94 666
El.paštas: info@specdarbai.lt