Paskelbta

Geriausi oro kondicionieriai skirtingoms patalpoms

Net ir labai kaitrios vasaros gali būti puikios su tinkama oro kondicionavimo sistema, kuri užtikrina, kad labai karštos dienos nebus baisios. Svarbiausia įsigyti įrangą, kuri atitinka tiek Jūsų būsto, tiek konkrečios patalpos poreikius. Kadangi šiuo metu naujos statybos būstai dažniausiai būna labai erdvūs ir juose patalpos atskirtos vos viena arba kita siena, natūralu, kad dažniausiai reikalingi galingesni įrenginiai, kurie geba aptarnauti visą būstą.

Renkantis oro kondicionierius visada siūlome tartis su specialistais, kurie puikiai išmanydami kiekvieno poreikius gali padėti atrasti tai, kas labiausiai tinka konkrečiai Jūsų namuose. Reikia nepamiršti, kad atsiranda vis daugiau inovacijų, kurios taip pat džiugina išmanumu, galimybėmis ir tuo pačiu lanksčiu prieinamumu, kuris garantuoja ne tik vėsų, tačiau taip pat ir švarų namų orą. Juk oro kondicionieriai padeda pašalinti patalpose esančius virusus bei bakterijas, galiausiai, jie padeda išvengti pelėsio, kadangi oras nuolatos cirkuliuoja.

Svarbiausias kriterijus renkantis oro kondicionierius yra patalpos dydis. Įsigyti atitinkamą yra būtina. Jeigu oro kondicionierius bus skirtas mažesnei patalpai nei yra montuojama, tikėtina, kad jis negebės atvėsinti kambario.

Taigi, jeigu patalpos yra labai didelės – dažniausiai tenka sumokėti kiek daugiau už įrangą, tačiau tai Jums atsipirks puikiai veikiančia sistema.

Skiriasi taip pat oro kondicionierių tipai, kurie yra sieniniai, kanaliniai, lubiniai-grindiniai, kasetiniai, monoblokiniai. Taip pat yra siūlomi ir multi split oro kondicionieriai, kuriuos sudaro vienas išorinis blokas ir du ar dar daugiau vidinių blokų.

Bet kokiai patalpai svarbiausia, kad pasirinkta sistema būtų geriausios kokybės. Štai todėl siūlome plačiau domėtis gamintojais, skaityti kitų žmonių patirtis ir tuo pačiu investuoti į kokybę, kuri Jums tarnaus daugelį metų.

Leiskite sau gyventi komfortabiliai visus metus nepriklausomai nuo to – koks lauke oras. Juk labai didelė kaitra yra ne tik nepatogumas, tačiau ir labai įvairių ligų priežastis. Kadangi to išvengti galima gana paprastai – siūlome tai ir daryti.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 608 94 666
El.paštas: info@specdarbai.lt